«Республика күні» акциясы аясында Жалтыр ауылдық округінде 1 шақырымдық марафон жарысы өтті. Жалтыр ауылының тұрғындары, 8-11 сынып оқушылары белсене қатысты. Марафон қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталып, сыйлықтар табыс етілді. Демеушісі жас кәсіпкер Кучер Виктория Юрьевна болды. В рамках акции «Республика күні» в Жалтырском сельском округе проведен марафон- забег на 1 км. Активное участие приняли жители села Жалтыр, учащиеся 8-11 классов. По результатам марафона определены победители, которые были награждены призами. Спонсором выступила молодая предпринимательница Кучер Виктория Юрьевна.